• 17. aktivita

• 12.02.2022 21:39
          • Jarné upratovanie
          • „Deti, ste úžasné!!!“ Tento odkaz je pre všetky deti a dobrovoľníkov, ktorí sa 28. mája 2021 zúčastnili Jarného upratovania na školskom ihrisku, a to v rámci projektu KOLO Krivian za ZDRAVÍM. Mali ste vidieť to odhodlanie pomôcť pri príprave CYKLISTICKEJ PREKÁŽKOVEJ DRÁHY, ktorej realizáciu finančne podporila Nadácia pre deti Slovenska. Pomáhali všetci - žiaci 2. stupňa ostrihali počas vyučovania konáre stromov nad pumptrackom (hlinené kopce), deti ich očistili od konárov a kameňov a šikovní mladí chlapci z DHZ Krivany ich zhutnili obecnou žehličkou. Odborníci čítali projektovú dokumentáciu, rodičia pripravovali prekážky a starší žiaci a absolventi školy riadili ich rozmiestnenie na dráhu. A to všetko s výbornými domácimi pagačami. Na záver sme deťom dopriali pár skúšobných jázd a všetci sme odchádzali domov s pocitom dobre vykonanej práce.

FOTOGALÉRIA klik