• VEDCI - SUPERHRDINOVIA

•          DNEŠNÝCH DNÍ

Celoslovenská výtvarná súťaž je súčasťou Týždňa vedy a techniky na Slovensku už 15. ročník. Hlavným cieľom súťaže bol zvýšiť záujem žiakov o vedu, techniku a vedecké bádanie. Naša škola pritom nesmela chýbať. Vybrali sme najkrajšie tri práce, ktoré boli zaujímavé svojím poslaním a výtvarným stvárnením. Žiačky našej školy využili rôznorodé výtvarné techniky ako perokresba, kresba, maľba. Každá práca je osobitá a zachytáva vedcov v rôznych bádateľských situáciách pri riešení pandémie s korona vírusom. Vo veľkej celoslovenskej konkurencii v našej kategórii sme neboli ocenení. Porota mala nesmierne náročné vybrať len tri najlepšie práce s celého Slovenska. Hoci sme nevyhrali, dôležité je zúčastniť sa, zviditeľniť sa a úspechy sa dostavia.

“Ľudia uspejú, keď si uvedomia, že ich neúspechy sú príprava na ich víťazstvá.”

Ralph Waldo Emerson

Mgr. Katarína Janošková