• Vyskúšajte taktiež EduPage mobilnú aplikáciu, ktorá je dostupná na zariadeniach s operačným systémom Android a IOS. Dostávajte informácie od školy priamo do Vášho mobilu.
          • OZNAM PRE RODIČOV

Organizácia vyučovania a prevádzka školy od 12. 4. 2021

Na základe rozhodnutia ministra školstva bude prevádzka materskej školy (MŠ) od pondelka 12. 4. 2021 do 16. 00 h pre deti všetkých rodičov. Prezenčne sa budú naďalej vzdelávať všetci žiaci prvého stupňa základnej školy a špeciálnych tried. Taktiež bude umožnené vzdelávanie žiakov, ktorí nemajú prístup k dištančnému vzdelávaniu, v malých skupinách 5+1. Aj prevádzka školského klubu detí (ŠKD) bude opäť pre všetky (prihlásené) deti do 16. 00 h. Je na zvážení zákonného zástupcu dieťaťa, či je pobyt dieťaťa v ŠKD nevyhnutný. Žiaci 2. stupňa pokračujú vo vzdelávaní online a dištančne až do odvolania.

• Čo vieš o hviezdach

Ako vonia vesmír

Niekedy stačí pozorovať nebo, tancujúce hviezdy.

Niekedy stačí ľahnúť si do trávy a hľadieť na oblaky meniace sa na zvery, rastliny či iné čudesné tvory. Niekedy stačí nasávať energiu z oblohy.

No niekedy to nestačí. Štvrtáci Sebastián Bujňák a Maroš Hovanec sa hviezdami radi potešia , čítajú o nich a pozerajú zaujímavé dokumenty. Chlapci čítali zaujímavosti o histórii astronómie, slnečnej sústave o využití kozmonautickej techniky. Presne o uvedených témach boli okruhy otázok, ktoré museli zvládnuť. Súťaže sa zúčastnili online 23. marca 2021 pripojení v škole. Nebolo to ľahké a dokonca aj technika bola proti nám. Napriek všetkému to zvládli.

• Poď si čítať

Marec mesiac kníh

Každoročne si marec spájame s mesiacom knihy. Dáva nám priestor nájsť si čas na knihu. Pre učiteľov je to príležitosť ukázať žiakom, že knihy neznamenajú len povinnosti, ale aj zábavu a objavovanie nových zaujímavých informácii. Ani marec 2021 nebol výnimkou a preto pedagógovia prvého stupňa zorganizovali akciu pod názvom „ Poď si čítať von“ , pri ktorej museli žiaci prejsť miesta, kde boli zadané úlohy. Prvé pod názvom „ Abeceda vďačnosti“. Každá kniha nesie v sebe určité posolstvo, ponaučenie. Niektoré z nich poukazujú aj na životné hodnoty. So žiakmi sme spoločne poďakovali za to, čo v živote máme. Úlohou žiakov bolo vysloviť, za čo sú vďační a podľa začiatočného písmena vložiť do pripravenej obálky s písmenom.

• VEĽKONOČNÉ PRÁZDNINY 2021

Oznamujeme žiakom a rodičom, že veľkonočné prázdniny sa v školskom roku 2020/2021 uskutočnia v termíne od 1. apríla 2021 (štvrtok) do 6. apríla 2021 (utorok).
            V týchto dňoch bude prerušené prezenčné aj dištančné vzdelávanie žiakov,
            zároveň bude
            prerušená aj prevádzka školského klubu detí (ŠKD) a prevádzka materskej školy (MŠ).

• Oznam - ZÁPIS

Zápis do 1. ročníka na školský rok 2021/2022

Vážení rodičia (zákonní zástupcovia) budúcich prvákov!

Srdečne Vás pozývame na zápis žiakov do 1. ročníka, ktorý sa uskutoční v priestoroch školy
            v stredu 7. apríla 2021 v čase od 13.00 do 17.00 v učebni IV.A.

Ponúkame aj možnosť vopred si rezervovať presný čas zápisu na tel. č.: 0908 251 830 – u učiteľky poverenej zápisom PaedDr. Kataríny Janičovej.

• .

Čo potrebuje prvák ?

Zoznam pomôcok a potrieb pre budúcich prváčikov

Prezuvky